Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Europarlamentaras Danielis Cohn-Benditas

Žalias kaip futbolo aikštė futbolo žinovas iš EP

Europos Parlamento Žaliųjų grupės lyderis Danielis Cohn-Benditas rengiasi tapti futbolo žinovu. Jis priėmė Prancūzijos televizijos kanalo „Canal Plus“ pasiūlymą dirbti apžvalgininku laidoje apie futbolą, praneša „European Voice“.

D. Cohn-Benditas jau ilgą laiką yra didelis futbolo gerbėjas, palaikantis Prancūzijos rinktinės komandą dėl jos patrauklaus žaidimo.

Bus matyt, ar D.Cohn-Benditas naujajame darbe pritaikys savo politinę patirtį. Futbolo terminologijoje yra nemažai terminų, kuriuos galima naudoti kalbant apie Parlamento veiklą. „Tai žaidimas tarp dviejų komandų“ puikus terminas, nusakantis, kaip dvi didžiulės grupės padalino Parlamento pirmininko darbą.

Kita Parlamento veikla, kaip pavyzdžiui, jo narių apsisprendimas taupymo laikais didinti savo išlaidas, taip pat gali būti apibūdinama futbole naudojamais terminais „įvarčiai į vienus vartus“, „baudos“ ir „raudonos korteles“.Europarlamentaras iš Lietuvos Leonidas Donskis, neslepiantis savo ilgamečių simpatijų Olandijos futbolo rinktinei, taip pat yra komentavęs šios komandos žaidimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA