Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Vilniaus galerija keliasi į Briuselį

Vilniaus galerija keliasi į Briuselį

Sostinėje praėjusį savaitgalį uždaryta dvejus metus veikusi šiuolaikinio meno galerija „Tulips & Roses“ žada ateinantį rudenį įsikurti Belgijoje, rašo „Lietuvos rytas“. Penktadienį vakare įvykusi menininkės Elenos Narbutaitės skaidrių kolekcijos peržiūra buvo paskutinis galerijos renginys Lietuvoje.

Per dvejus veiklos metus sostinės Senamiesčio Gaono gatvėje įsikūrusi šiuolaikinio meno galerija mūsų šalyje taip ir nesugebėjo surasti pakankamai šiuolaikiniu menu besidominčių kolekcininkų.

„Pirmaisiais metais nepardavėme beveik nieko. Galima pasakyti, kad Lietuvoje suradome tik pusantro šiuolaikinio meno kolekcininko“, – veiklos pradžią prisiminė galerijos savininkas Jonas Žakaitis.

Pasak jo, Briuselis turi labai daug privalumų. „Berlyne yra 200 kolekcininkų ir 500 galerijų, o Briuselyje ne tik mažiau galerijų, bet ir daugiau kolekcininkų“, – sakė J.Žakaitis.

Be to, pasak galerininko, Briuselyje patalpas galerijai galima išsinuomoti nė kiek ne brangiau nei Vilniuje. Tiesa, „Tulips&Roses“ nežada įsikurti Europos Parlamento pašonėje, kur jau daugybę metų veikia brangiausios šio miesto galerijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA