Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Valdemaras Tomaševskis
DELFI / Audrius Solominas / Valdemaras Tomaševskis

V. Tomaševskis: vietoje prezidentės portreto pareigūnų kabinetuose galėtų kaboti kryžius

Lietuvos europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis pabrėžia, kad jo vadovaujama Lietuvos lenkų rinkimų akcija pasisako už krikščioniškas vertybes – Seime buvo užregistruotas negimusių vaikų apsaugos įstatymas, Šalčininkų rajono savivaldybė paskelbė Kristaus Karaliaus Intronizavimo aktus. Anot europarlamentaro, pareigūnų kabinetuose taip pat galėtų būti krikščioniškos simbolikos.

„Daug kur būtent taip ir yra padaryta. Kai kur merų kabinetuose arba seniūnijose ir yra. Mano manymu, taip ir turi būti. Dievas sukūrė pasaulį ir mus ir šis neginčijamas faktas ir turi būti pagrindas mūsų mąstymui“, - myEP.lt konferencijoje su skaitytojais paklaustas, ar pareigūnų kabinetuose vietoje prezidentės porterto siūlo pakabinti kryžių, atsakė europarlamentaras.

Paklaustas apie tai, kaip vertina savo veiklą siekiant gerinti lietuvių ir lenkų tautinės mažumos santykius, V. Tomeševskis atsakė į viską žiūrintis per tikėjimo prizmę.

„Aš manau, kad į visas problemas reikia žiūrėti per tikėjimo prizmę. Būtent taip aš ir žiūriu ir stengiuosi daryti. Turiu daug pažįstamų ir draugų tarp lietuvių, daug kam iš lietuvių man pavyko padėti, kurie į mane kreipėsi“, - sakė V. Tomaševskis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA