Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Viktoras Janukovyčius

V. Janukovyčius: J. Tymošenko klausimas bus sprendžiamas vėliau

Niujorkas, rugsėjo 25 d. („Interfax“-BNS). Buvusios Ukrainos premjerės Julijos Tymošenko kalinimo klausimas bus išspręstas po spalio 21 dienos, kai darbą baigs Europos Parlamento misija, kurioje dalyvauja buvęs tos institucijos pirmininkas Pat Coxas ir buvęs Lenkijos prezidentas Aleksandras Kwasniewskis, pareiškė Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius.

„Ne kartą esu atsakęs, kad misija šiuo metu dirba ir kad tai labai svarbu. Anksčiau buvo susidaręs įspūdis, kad mes nieko nenorime daryti. Šiandien yra bendras požiūris dėl daugelio klausimų, bet tai taps žinoma, kai bus apibendrinti šios misijos rezultatai“, – V.Janukovyčius sakė duodamas interviu Ukrainos žurnalistams Niujorke, kalbėdamas apie savo susitikimą su Europos komisijos pirmininku Jose Manueliu Barroso ir Europos Sąjungos (ES) prezidentu Hermanu Van Rompuy.

V.Janukovyčius pridūrė, kad šis procesas su apsikeitimu požiūriais prieš įvykį, kuris bus labai svarbus Ukrainai ir ES – Rytų partnerystės programos viršūnių susitikimą Vilniuje.

„Tai konkretūs mūsų atlikto darbo rezultatai. Ir iš esmės mums telieka du klausimai – klausimai dėl prokuratūros įstatymo ir rinkimų įstatymo. Trečiasis klausimas – Tymošenko byla“, – aiškino prezidentas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA