Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (1)
Valdis Dombrovskis

V. Dombrovskis įvardijo, kokios srities komisaru norėtų būti

Buvęs Latvijos premjeras ir Vienybės partijos narys Valdis Dombrovskis labiausiai norėtų būti Europos finansų ir ekonomikos reikalų komisaru.

Duodamas interviu Latvijos radijui, V. Dombrovskis tikino, jog, paaiškėjus preliminariems Europos Parlamento (EP) rinkimų rezultatams, Europos šalys pradėjo diskusijas dėl naujos Komisijos (EK) sudėties. Buvusio premjero nuomone, Europos liaudies partijos (EPP) pasirinktas Jean'as-Claude'as Junckeris yra tinkamiausias kandidatas pakeisti dabartinį EK vadovą Jose Manuelį Barroso, todėl latvis net neketina svarstyti savo kandidatūros šiam postui.

Latvijos premjerė Laimduota Straujuma patvirtino, jog V. Dombrovskį Komisijoje norėtų matyti kaip finansų srities pareigūną. Pasiūlymą dėl V. Dombrovskio nominavimo EK komisaru vyriausybės vadovė taip pat ketina pateikti ir koalicijos partneriams.

Negalutiniais Latvijos centrinės rinkimų komisijos duomenimis, už "Vienybės" kandidatus EP rinkimuose balsavo 46,19 proc. atėjusiųjų, todėl 4 iš 8 Latvijos atstovų Briuselyje bus iš šios partijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA