Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (11)
Tadžikų elitas vairuoja Vokietijoje vogtus automobilius
Gamintojo nuotr.

Tadžikų elitas vairuoja Vokietijoje vogtus automobilius

Vokietijos policija patvirtino informaciją, kad Tadžikijoje buvo aptikti 200 Vokietijoje pavogti automobiliai. Didžioji šių automobilių dalis priklauso Tadžikijos prezidento Emomalio Rachmono draugams, šeimos nariams ir kitiems asmenims iš jo aplinkos.

Kaip rašo „Handelstblatt“, vartotojų teisių gynimo senatoriaus Vokietijoje atstovo spaudai teigimu, automobilius rado Vokietijos ir Lietuvos tyrėjai, pasitelkę GPS sistemą. Tadžikijos valdžia savo ruožtu niekaip nereaguoja į Vokietijos užklausas, automobiliai nebuvo konfiskuoti netgi po to, kai šių metų gegužės mėn.

Vokietijos vidaus reikalų ministerija kreipėsi į Vokietijos užsienio reikalų ministrą Guido Westerwelle. Šis kreipimasis liko be atsako, o Tadžikijos ambasada Vokietijoje pažymėjo, kad visi kaltinimai neturi jokio pagrindo.

Kaip teigiama Tadžikijos ambasados pranešime, visi automobiliai pakeliui iš Vokietijos į Tadžikiją kirto keleto valstybių sienas ir praėjo atitinkamų muitinės tarnybų patikrinimą. Visi automobiliai, kaip patikino ambasados atstovai, turi „švarius dokumentus“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA