Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Pakistane žmonės traukiasi iš liūčių nusiaubtų regionų

Šykštumu apkaltintas Briuselis gina savo poziciją Pakistane

Apkaltinta šykštumu ir tinkamų išteklių trūkumu, Europos Komisija (EK) vis dėlto apgynė savo indėlį likviduojant potvynių Pakistane pasekmes, praneša „EUobserver“.

EK atstovas spaudai Ferranas Tarradellas Espuny pirmadienį, rugpjūčio 16 d., pareiškė, kad EK buvo „pati dosniausia aukotoja“ ir „pirmoji aukotoja, kuri suteikė pagalbą“, per praėjusias dvi savaites skirdama 40 mln. eurų maistui, palapinėms, antklodėms ir higienos priemonių rinkiniams įsigyti.

Jis užsiminė, kad ruošiamasi skirti ir daugiau pinigų: „Komisija nagrinėja galimybę padidinti mūsų įnašą. Pakistano tragedija tokio masto, kad mes ir toliau turėsime skirti paramą bei teikti pagalbą vietoje.“

Jis taip pat pažymėjo, kad už humanitarinės pagalbos teikimą atsakinga komisarė Kristalina Georgieva dėl šios stichinės nelaimės, o taip pat dėl gaisrų Rusijoje „nutraukė savo atostogas ir grįžo į Briuselį“.

Tą pačią dieną JAV ir Jungtinės Karalystės (JK), kurios kolonija anksčiau buvo Pakistanas, pateikti skaičiai rodo, kad dosnumu jie jau pralenkė EK.

JAV kol kas prisidėjo 59 mln. eurų, pirmadienį pranešė Valstybės departamento atstovas spaudai Philipas J. Crowley. JK Ministro Pirmininko pareigas laikinai einantis Nickas Cleggas pareiškė, kad vyriausybė pasiūlė skirti 38 mln. eurų, o britų humanitarinės pagalbos agentūros surinko dar 18 mln.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA