Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Šveicarija pradėjo taikyti apribojimus sankcijų sąraše atsidūrusiems Rusijos piliečiams

Šveicarija pradėjo taikyti apribojimus sankcijų sąraše atsidūrusiems Rusijos piliečiams

Šveicarijos brokeriams uždrausta sudaryti naujus sandorius su Rusijos piliečiais, atsidūrusiais Europos Sąjungos (ES) juodajame sąraše.

Šveicarijos vyriausybė pradėjo taikyti apribojimus 33 dėl Krymo konflikto ES sankcijų sąraše atsidūrusių asmenų atžvilgiu. Balandžio 2 d. šios valstybės federalinės tarybos įsakyme nurodoma, jog brokeriams bei kitiems finansinių operacijų tarpininkams draudžiama sudaryti bet kokius naujus sandorius su šiais asmenimis.

Nuo šiol, kaip praneša DW, Rusijos piliečiams, kurių atžvilgiu ES taiko sankcijas, taip pat draudžiama pervesti lėšas iš ES nepriklausančių valstybių į Šveicarijos bankus.

Kadangi Šveicarija priklauso Šengeno zonai, šiems 33 asmenims taip pat uždrausta įvažiuoti į šios valstybės teritoriją. Federalinės tarybos pareiškime pabrėžiama, jog Šveicarija imsis priemonių, kad šios šalies teritorija nebūtų panaudota sankcijų, kurias taiko pasaulinė bendruomenė, vengimui.

Tačiau Šveicarijos valdžia nesiėmė jokių savarankiškų veiksmų tam, kad šiems Rusijos piliečiams būtų taikomos baudos. Šiuo metu jau Šveicarijos bankuose saugomoms lėšoms naujieji apribojimai taip pat nebus taikomi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA