Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (3)
Zigmantas Balčytis

Pritarta Z. Balčyčio pranešimui dėl vyresnio amžiaus darbuotojų integracijos į darbo rinką

Europos Parlamento Biudžeto kontrolės komitetas (CONT) pritarė Lietuvos europarlamentaro Zigmanto Balčyčio pranešimui dėl vyresnio amžiaus darbuotojų integracijos į darbo rinką.

Savo pranešime Z.Balčytis kritikavo netinkamą Europos socialinio fondo lėšų panaudojimą siekiant integruoti į darbo rinką vyresnio amžiaus darbuotojus.

Dar sausio mėnesį pristatydamas savo pranešimą dėl Europos Audito Rūmų specialiosios ataskaitos Z. Balčytis teigė, jog Europos Komisija neturi reikiamų duomenų apie Europos socialinio fondo lėšų panaudojimą bei negali nurodyti, kiek vyresnio amžiaus darbuotojų, pasinaudodami fondo finansavimu, įgijo naują kvalifikaciją ar susirado, išsaugojo darbo vietą.

Tuo pačiu Europos Parlamento CONT komitetas pritarė ir Z. Balčyčio pasiūlymams, kaip spręsti šias problemas: veiksmų programose turi būti aiškus priežastinis ryšys tarp nustatomų veiksmų ir siekiamų tikslų, Europos Komisija turi užtikrinti duomenų iš valstybių narių surinkimo sistemą bei duomenų palyginamumą, efektyviau užtikrinti valstybių narių veiksmų programų kontrolę ir stebėseną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA