Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (14)
Sergejus Lavrovas

Prancūzija atsakė į S. Lavrovo grasinimus

Atsakydamas į Rusijos užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo žodžius dėl Maskvos reakcijos tuo atveju, jei Ukrainoje būtų pažeisti jos interesai, Prancūzijos užsienio reikalų ministras Laurentas Fabiusas prabilo apie galimą prieš Rusiją taikomų sankcijų griežtinimą, tuo tarpu Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas Walteris Steinmeieris paragino Europos Sąjungą (ES) šiek tiek palaukti, rašo DW.

L. Fabiusas pagrasino Rusijos vyriausybei sankcijų dėl situacijos Ukrainoje griežtinimu. „Jei Rusija imsis tolimesnių priemonių, galimas sankcijų sugriežtinimas“, - balandžio 24 d. Gruzijos sostinėje Tbilisyje kartu su Vokietijos užsienio reikalų ministru F. W. Steinmeieriu ir Gruzijos užsienio reikalų ministre Maja Pandžikidze surengtoje spaudos konferencijoje pareiškė jis.

Anot L. Fabiuso, ES privalo laikytis dialogo ir griežtumo principų dėl Rusijos veiksmų Ukrainos krizės kontekste.

F. W. Steinmeieris savo ruožtu priminė apie būtinybę įgyvendinti Ženevos susitarimus krizės Ukrainoje sureguliavimui. Jo teigimu, iš pradžių būtina pamėginti šiuos susitarimus įgyvendinti, o nesėkmės atveju galima pradėti kalbėti apie sankcijas.

L. Fabiusas prabilo apie galima sankcijų griežtinimą reaguodamas į S. Lavrovo interviu „RussiaToday“ televizijos kanalui. Balandžio 23 d. S. Lavrovas pagrasino, jog Rusijos interesų pažeidimo atveju užsienyje bus imtasi atsakomųjų priemonių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA