Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (2)
Pasiūlymas svarstyti Rusijos elgesį Lietuvos vežėjų atžvilgiu Europos Parlamente sutiktas plojimais

Pasiūlymas svarstyti Rusijos elgesį Lietuvos vežėjų atžvilgiu Europos Parlamente sutiktas plojimais

Pirmadienį Strasbūre prasidėjusioje Europos Parlamento plenarinėje sesijoje nutarta į darbotvarkę įtraukti klausimą žodžiu Europos Komisijai apie diskriminacinį Rusijos elgesį su Lietuvos vežėjais pasienyje. Šis klausimas bus svarstomas spalio 8 d. popietę.

Europos Parlamente Europos Komisija atsakinės į Lietuvos atstovės Laimos Andrikienės ir Vokietijos atstovo Daniel Caspary parengtą klausimą, kuris praėjusią savaitę sulaukė didžiausios EP politinės grupės – Europos liaudies partijos frakcijos – paramos, taip pat Liberalų ir Europos konservatorių frakcijų paramos. O vakar jį parėmė ir antroji pagal dydį Socialistų ir demokratų frakcija.

Europarlamentarai ragina Europos Komisiją imtis neatidėliotinų veiksmų Rusijos atžvilgiu, nedviprasmiškai vadindami Rusijos veiksmus nepriimtinais ir netoleruotinais.

Europos Parlamente bus kalbama ir apie Rusijos ketinimą paskelbti embargą lietuviškiems pieno produktams, sugriežtinti mėsos ir žuvies produktų, eksportuojamų į Rusiją, tikrinimą Rusijos pasienyje.

Vakar Strasbūre prasidėjus EP plenarinei sesijai, pasiūlymas įtraukti šį klausimą į šios dienos EP plenarinio posėdžio darbotvarkę buvo sutiktas europarlamentarų plojimais, prieštaraujančių nebuvo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA