Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
„Parlamentariumo“ statyboms skirtos išlaidos 4,7 mln. eurų viršija biudžetą
EP/Bernardo Rouffignaco nuotr.

„Parlamentariumo“ statyboms skirtos išlaidos 4,7 mln. eurų viršija biudžetą

Europos Parlamento Briuselyje statomam lankytojų centrui skirtos išlaidos beveik 4,7 mln. eurų viršija numatytą biudžetą, o jo statybos 3 metais atsilieka nuo numatyto grafiko, praneša „The Telegraph“.

Naujausi duomenys atskleidė, kad centras, kurio statyboms iš pradžių buvo planuota skirti 16,5 mln. eurų, dabar kainuoja beveik 21 mln. eurų.

19,8 tūkst. kvadratinių metrų trijų aukštų pastatas pavadinimu „Parlamentariumas“ duris lankytojams turėjo atverti prieš trejus metus, tačiau dėl įvairių vėlavimų statybas planuojama užbaigti ne anksčiau, kaip šių metų rugsėjį.

Paprašytas paaiškinti vėlavimo priežastis, Parlamento generalinis sekretorius Klausas Welle teigė, kad statybos užtruko dėl pastate sudėtingas vizualines sistemas turėjusių įmontuoti „kvalifikuotų darbininkų“ trūkumo.

Lankytojų centre planuojama įmontuoti „interaktyvius ekranus“, iš kurių lankytojus sveikintų europarlamentarai, o 360 laipsnių apžvalgos kampo erdviniame monitoriuje būtų rodomas filmas „apie Parlamento darbą“.

Žaisdami virtualius vaidmenų žaidimus „Parlamentariumo“ lankytojai galės imituoti EP narių darbą ir leisti įstatymus. Centras turistams bus atviras septynias dienas per savaitę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA