Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Parlamentarai skatina skirti daugiau dėmesio švietimui apie cukrinį diabetą

Parlamentarai skatina skirti daugiau dėmesio švietimui apie cukrinį diabetą

Maltos europarlamentarė Simon Busuttil kreipėsi į EP narius su prašymu į ES darbotvarkę įtraukti klausimus, susijusius su cukriniu diabetu ir taip imtis iniciatyvos šiai ligai skirti daugiau dėmesio.

„Kaip parlamentarai, mes labai stengiamės įtraukti klausimus dėl cukrinio diabeto į ES darbotvarkę. Mes galime tai padaryti ir padarysime“, - savo kalboje Parlamente pareiškė deputatė, praneša „The Parliament“.

Lapkričio 14 d., minint Pasaulinę diabeto dieną, EP nariai, padėjėjai ir kiti darbuotojai buvo kviečiami dalyvauti Tarptautinės diabeto federacijos (IDF) surengtoje akcijoje, kurioje buvo atliekami kelias minutes trunkantys testai gliukozės kiekiui kraujyje nustatyti.

Taip IDF parlamentarams rodė naują dokumentinį filmą „Kraujas“, kuriuo siekiama skatinti domėjimąsi cukrinio diabeto poveikiu besivystančiose šalyse.

„Solidarumas yra pagrindinis veiksnys, atkreipiant dėmesį į diabetą pasaulyje. Privalome užtikrinti, kad kiekvienas asmuo turi vienodas teises į šios ligos diagnostiką ir gydymą“, - po akcijos sakė europarlamentarė Marisa Matias.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA