Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Lietuvoje – Atvirų Europos namų diena

Lietuvoje – Atvirų Europos namų diena

Ketvirtadienį apie keturiasdešimt įvairių institucijų atveria savo duris gyventojams norintiems daugiau sužinoti apie jų darbą. Jau penktus metus iš eilės rengiamoje Atvirų Europos namų dienoje norą dalyvauti pareiškė keli šimtai žmonių. Anot renginį organizuojančių Europos institucijų Lietuvoje, kasmet prie šios iniciatyvos prisijungia vis daugiau dalyvių.

Daugiausiai Atvirų Europos namų dienos dalyvių susidomėjimo sulaukė Prezidentūra, policijos kriminalistinių tyrimų centras, Tarptautinis Vilniaus oro uostas, Klaipėdos jūrų uostas bei Europos institucijų atstovybės. Į renginį šįmet užsiregistravo apie keturi šimtai moksleivių, studentų, vaikų globos namų auklėtinių bei pavienių žmonių iš visos Lietuvos. Daugiausiai jaunimas.

Jų apsilankymas šiandien įtrauktas į maždaug keturiasdešimties institucijų darbotvarkes. Tai ir įvairios ministerijos, policijos, ugniagesių bei kitų tarnybų padaliniai, Vilniaus savivaldybė, Europos Sąjungos bei kitų tarptautinių organizacijų atstovybės ar užsienio šalių ambasados.

Institucijų darbuotojai, o kai kurių ir vadovai pasakos apie savo darbą bei diskutuos su lankytojais. Organizatorių teigimu į renginį reikėjo registruotis iš anksto, tačiau tikina, kad nusprendę prisijungti šiandien, jei ateis nurodytu laiku, turėtų irgi būti priimti.

Tokia Atvirų Europos namų diena yra organizuojama visoje Europos Sąjungoje, tačiau pati šalis nusprendžia kurią dieną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA