Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Lenkijos opozicija nori įtraukti Europos Parlamentą į lėktuvo katastrofos netoli Smolensko tyrimą

Lenkijos opozicija nori įtraukti Europos Parlamentą į lėktuvo katastrofos netoli Smolensko tyrimą

Europos Parlamentas turėtų išnagrinėti klausimą, ar pakankamai kruopščiai Rusijoje buvo atliktas tyrimas byloje dėl Lenkijos prezidento Lecho Kaczynskio lėktuvo katastrofos netoli Smolensko, mano Europos Parlamento grupės "Europos konservatoriai ir reformistai" deputatai iš Lenkijos.

Laikraščio "Nasz Dziennik" duomenimis, šie deputatai ragina apsvarstyti šį klausimą ES asamblėjoje šių metų gruodžio pirmojoje pusėje.

Į svarstymus siūloma pakviesti žuvusiųjų lėktuvo katastrofoje netoli Smolensko giminaičių atstovus, taip pat Antonį Macierewiczių, vadovaujantį katastrofos netoli Smolensko aplinkybių tyrimo komisijai, kurią sudarė partija "Įstatymas ir teisingumas" Lenkijos parlamente.

Kaip pažymi Lenkijos žiniasklaida, tokiu žingsniu opozicinė partija "Įstatymas ir teisingumas", kuriai vadovauja L.Kaczynskio brolis Jaroslawas Kaczynskis nori atkreipti pasaulio visuomenės dėmesį į tai, kaip neatidžiai Rusijos valdžia tyrė lėktuvo katastrofos, kurioje žuvo Lenkijos prezidentas, priežastis.

"Tai labai svarbi tarptautinė operacijos šioje byloje dalis", - pareiškė partijos "Įstatymas ir teisingumas" narys Ryszardas Czarneckis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA