Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
L.Andrikienė paskirta pagrindine pranešėja žmogaus teisių tema

L.Andrikienė paskirta pagrindine pranešėja žmogaus teisių tema

Lietuvos atstovė Europos Parlamente (EP), EP Žmogaus teisių pakomitečio vicepirmininkė Laima Andrikienė paskirta pagrindine EP pranešėja žmogaus teisių pasaulyje ir ES politikos šioje srityje klausimais, ir bus atsakinga už EP Metinio pranešimo, kuris yra pagrindinis EP dokumentas žmogaus teisių apsaugos srityje, parengimą.

„EP Pranešime įvertinsime žmogaus teisių padėtį pasaulyje ir ES veiksmus žmogaus teisių srityje nuo 2008 m. vidurio iki 2009 m. pabaigos,“- pranešime spaudai cituojama Laima Andrikienė.

„ES peržiūri savo strategiją žmogaus teisių apsaugos srityje ir pradeda konsultacijas su ES institucijomis dėl naujos strategijos kūrimo“,- EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje ketvirtadienį sakė jo vadovė Heidi H.Hautala.

L.Andrikienė EP Žmogaus teisių pakomitetyje dirba jau šešerius metus. Praeitoje EP kadencijoje ji buvo didžiausios EP Europos liaudies partijos politinės grupės koordinatorė žmogaus teisių klausimais, o šią kadenciją paskirta EP Žmogaus teisių pakomitečio vicepirmininke.

Žmogaus teisių apsaugos principai yra įtvirtinami visuose dvišalio bendradarbiavimo susitarimuose su trečiosiomis šalimis, žmogaus teisių bei demokratijos sklaida pasaulyje sudaro vertybėmis grįstos ES užsienio politikos pagrindą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA