Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Kroatija: turime skolintis dar daugiau

Kroatija: turime skolintis dar daugiau

Kroatijos viešojo sektoriaus skola iki metų pabaigos sieks 25 mlrd. eurų. Apie tai antradienį pranešė šalies premjeras Zoranas Michailovičius savo kalboje Kroatijos parlamento nariams.

"Valstybės skolos didėjimas man kelia nerimą, - sakė Z. Michailovičius. - Tačiau turime dar skolintis, kad galėtume bent kiek sumažinti Kroatijos užsienio prekybos skolą".

Parlamentarams jis priminė, kad praėjusiais metais Kroatijos viešojo sektoriaus skola siekė 21,5 mlrd. eurų, o pusę šios sumos sudarė paskolos iš dalies valstybės valdomoms Kroatijos laivų statykloms.

Premjeras pasidžiaugė, kad šalies ūkyje padaugėjo tiesioginių užsienio investicijų. Anot jo, šiais metais "į Kroatijos ekonomiką buvo investuota apie 160 mln. eurų kapitalo iš užsienio".

Šiuo metu jau finansuojami septyni projektai, o dar 13 - ruošiama. Iš viso ketinama įgyvendinti 79 projektus - daugiausiai pramonės, energetikos ir turizmo srityse. Bendra visų šių projektų vertė siekia 7 mlrd. eurų, o šaliai jie papildomai atneš apie 10 tūkst. naujų darbo vietų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA