Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Komisija neigia raginimus Portugalijai kreiptis dėl paramos

Komisija neigia raginimus Portugalijai kreiptis dėl paramos

Europos Komisija paneigė Vokietijos spaudoje pasirodžiusius pranešimus, kad Europos centrinis bankas ir dauguma euro zonos valstybių primygtinai ragina Portugaliją kreiptis dėl pagalbos iš skolų problemų turinčioms regiono valstybėms gelbėjimo fondo, praneša „Bloomberg“.

„Mes neturime duomenų apie tai, kad kažkas ragina Portugaliją kreiptis dėl finansinės pagalbos. Siekdama padidinti pasitikėjimą šalies ekonomika, Portugalija priėmė teisingus biudžeto sprendimus“, - šiandien telefonu sakė Komisijos atstovas spaudai Amadeus Altafajus.

Vokietijos dienraščio „Financial Times Deutschland“ cituojami šaltiniai Vokietijos finansų ministerijoje pranešė apie raginimus Portugalijos vyriausybei kreiptis į Europos finansinio stabilumo fondą dėl finansinės paramos. Anot laikraščio, taip norima apsaugoti Ispaniją nuo būtinybės tai pat kreiptis pagalbos.

Liuksemburgo premjeras Jeanas-Claude Junckeris, vadovaujantis euro zonos finansų ministrų grupei, vakar kalbėjo, kad tikėtina, jog lapkričio 21 d. Airijai paprašius finansinės paramos, Portugalijai pavyks išvengti „skubios“ būtinybės kreiptis pagalbos iš fondo, nes „Airijos ir Portugalijos padėtis skiriasi“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA