Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Kivirčas romų klausimu artėja link pabaigos

Kivirčas romų klausimu artėja link pabaigos

Teisingumo komisarės Viviane Reding teisininkai nagrinėja Paryžiaus penktadienį atsiųstą laišką, kuriame išsamiai nurodoma, kaip planuojama pakeisti Prancūzijos imigracijos įstatymą, kad šis atitiktų ES reikalavimus dėl laisvo judėjimo ir užbaigtų ginčus dėl romų, rašo „EUobserver“.
Europos Komisija Prancūzijos dokumentus gavo likus mažiau nei valandai iki galutinio Paryžiui nustatyto termino, po kurio būtų buvusi pradėta teisės akto pažeidimo procedūra.

Prancūzijos užsienio reikalų ministerija penktadienį paskelbė komunikatą, kuriame patvirtinama, jog jie ketina priimti reikalaujamus pakeitimus. Ministerijos šaltinis tuomet sakė „EUobserver“, kad į Briuselį per kurjerį išsiųstas oficialus pranešimas, o jei dokumentai pavėluotų, tai tebūtų tik „procedūrinė klaida“.

Komisija reikalauja, kad Prancūzija į savo teisę visiškai perkeltų 2004 m. direktyvą dėl laisvo judėjimo Europos Sąjungoje. Prancūzija anksčiau teigė, kad jos teisės aktų nuostatos pakankamai atitinka direktyvos reikalavimus, tačiau V. Reding su tuo nesutiko.

Pagal direktyvą asmuo, kurį ketinama deportuoti, turi teisę paprašyti suteikti jam papildomą mėnesį laiko, teisę pateikti apeliaciją ir teisę apie būsimą deportaciją gauti įspėjimą raštu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA