Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Jose Manuelis Barosso ir Andrius Kubilius

J.M.Barroso žada daryti viską, kad Lietuva būtų sujungta su Europa

Europos Komisijos (EK) pirmininkas Jose Manuelis Barroso tikina, jog Briuselis dės visas pastangas, kad Lietuva būtų sujungta su Europos energetikos ir transporto rinka.

"Tai mums yra svarbiausias prioritetas. Šiuo metu mes investuojame 275 mln. eurų į Baltijos tinklų sujungimo planą", - po trečiadienį ryte Vilniuje vykusio susitikimo su prezidente Dalia Grybauskaite žurnalistams sakė J.M.Barroso.

Europos Komisijos vadovas sakė, kad Baltijos šalių energetikos, transporto jungtys bus prioritetinis Europos Sąjungos klausimas. Anot jo, nereikėtų pamiršti ir aplinkosaugos.

"Komisija palaikys Lietuvą", - tikino J.M.Barroso.

J.M.Barroso antradienį Vilniuje pareiškė, jog EK svarstytų galimybę finansiškai paremti planuojamo Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio tiesimą, o planuojamo Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio projektą šiuo metu prižiūrėti geriausia patikėti Aukšto lygio grupei, kuri rengia Baltijos energetikos jungčių planą.

Per darbinius pusryčius Prezidentūroje trečiadienį ryte buvo aptarta Europos Sąjungos (ES) ekonominė ir finansinė situacija, energetikos plėtros klausimai.

J.M.Barroso į Vilnių atvyko dalyvauti Baltijos jūros valstybių tarybos vadovų susitikime. Jame trečiadienį ketinama aptarti regiono viziją ir tartis, kaip galima tobulinti bendradarbiavimo formatus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA