Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Jose Manuel Barroso

J.M.Barroso pasveikino Lietuvą su Kovo 11-ąja

Europos Komisijos vadovas Jose Manuelis Barroso savo sveikinime Lietuvos prezidentei ir Lietuvos žmonėms 20-ųjų Nepriklausomybės metinių proga rašo, kad Lietuvos žmonės parodė tvirtą ryžtą siekdami laisvės, nepriklausomybės ir pagarbos demokratijos vertybėms.

"Tai įkvėpė visą pasaulį ir parodė demokratinių vertybių galią ir tvirtumą.

Lietuvos laimėjimai per pastaruosius dvidešimt metų įspūdingi. Šiandien Lietuva didžiuojasi, kad yra Europos Sąjungos narė kartu su kitomis dvidešimt šešiomis valstybėmis narėmis, kurios remia Akte dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo įtvirtintas vertybes – „žmogaus, piliečio ir tautinių bendrijų teises“. Europos Sąjungai Lietuva suteikė naujo dinamiškumo.

Nuo Nepriklausomybės atkūrimo Lietuvoje išaugo nauja europiečių karta. Jie naudojasi vėl suvienytos Europos teikiamomis galimybėmis. Jie gali didžiuotis savo tėvais, kurie sunkiomis aplinkybėmis priėmė lemtingą istorinį sprendimą ir ėmėsi drąsių reformų. Turėdama tokį tvirtą pagrindą, nauja lietuvių karta turi tęsti pradėtus darbus, kad Lietuva ir Europos Sąjunga ir toliau klestėtų", - savo laiške teigia J. M. Barroso.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA