Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Į JK rinkimus - su siekiu uždrausti imigraciją ir išstoti iš ES

Į JK rinkimus - su siekiu uždrausti imigraciją ir išstoti iš ES

Kraštutinių kairiųjų Nepriklausomybės partija (NP) Jungtinėje Karalystėje į rinkimus eina su „daugumą – po velnių“ šūkiu, siekia uždrausti imigraciją ir išstoti iš Europos Sąjungos (ES), skelbia AFP.

Partija, kurios 13 narių per paskutinius rinkimus pateko į Europos Parlamentą, teigia, kad tradicinės šalies partijos žlugo.

„Nenoriu būti grubus, kalbėdamas apie kitas partijas... bet nieko nuostabaus, kad visi miršta iš nuobodulio“, - teigė NP buvęs lyderis Nigelis Farage'as, paskelbdamas manifestą praėjus savaitei nuo oficialios rinkimų kampanijos pradžios.

N. Farage'as neseniai atkreipė į save dėmesį EP posėdžio metu ES prezidentą Hermaną van Rompuy išvadinęs „šlapia mazgote“ ir „niekam nežinomu politiku“. Už tai jis negavo 10 dienų parlamentinei veiklai skiriamos sumos - iš viso 2 980 eurų (10 2089 litų).

NP siekia penkeriems metams uždrausti imigraciją, įvesti darbo leidimus kiekvienam ES piliečiui ir patrigubinti JK Sienų apsaugos tarnybą.

Jie taip pat ketina 2 mln. darbo vietų iš viešojo sektoriaus perkelti į privatų, įvesti 31 proc. pajamų mokestį ir padidinti išlaidas gynybai.

Gegužės 6-ąją vyksiančiuose rinkimuose minėta partija tikisi laimėti pirmąją vietą 550 vietų parlamente.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA