Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Į Briuselį skris MyEP skaitytojas, tiksliai įvardijęs, kodėl balsuos EP rinkimuose

Į Briuselį skris MyEP skaitytojas, tiksliai įvardijęs, kodėl balsuos EP rinkimuose

MyEP konkursas „Keisk idėją į nuotykius Briuselyje“ baigėsi. Visą mėnesį MyEP skaitytojai siuntė savo mintis, kodėl jie balsuos Europos Parlamento rinkimuose ir kodėl, jų manymu, tai yra svarbu padaryti kiekvienam.

Daugiausiai balsų surinko ši mintis, kurią palaikė 41,7% balsavusiųjų:

„Balsuosiu, nes esu protingas. Protingas žmogus balsuos atsakingai už visapusiškai išprususį kandidatą. Išrinktas kandidatas taps delegatu Europos Parlamente, kur turės atstovauti sąžiningai, optimaliai panaudojant savo intelektualinį potencialą. Balsuosiu todėl, kad esu protingas ir noriu matyti protingą asmenybę Europos Parlamente. Esi protingas? - atiduosi balsą ir TU!“

Antroje vietoje liko kūrybiškas ir šmaikštus atsakymas, už kurį balsą atidavė 31,5% balsavusiųjų:

„Briuselio simbolis - „Sisiojantis berniukas“ vienas išgelbėjo miestą, o mes turime išrinkti vienuolika europarlamentarų, kad jie ne tik „sisiotų“, bet ir dirbtų Lietuvos labui!!!“.

Trečioje vietoje atsidūręs atsakymas surinko 12,4% balsavusių MyEP skaitytojų balsų.

„Piliečiai,besiruošiantys nedalyvauti rinkimuose (ar tai LR Prezidento ar EP narių) vistiek dalyvauja rinkimuose, tik nepageidaudami daryti įtaką jų rezultatams. Nuo rinkimų išsisukti neįmanoma. Todėl pats dalyvauju rinkimuose ir kitiems primygtinai rekomenduoju.“

Sveikiname konkurso nugalėtoją Regimantą! Jam atitenka galimybė susipažinti su Europos Parlamento veikla bei pamatyti, kuo gyvena vienas žaviausių Europos miestų – Briuselis! Su nugalėtoju MyEP susisieks asmeniškai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA