Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Graikija ketina statyti realią ES ir Turkiją skirsiančią sieną

Graikija ketina statyti realią ES ir Turkiją skirsiančią sieną

Graikijos Vyriausybė, pasitelkdama Jungtinių Amerikos Valstijų sienos su Meksika modelį, ketina pasienyje su Turkija statyti 206 km sausumos sieną, atskirsiančią Europos Sąjungos (ES) ir Turkijos teritorijas. Tokiu būdu siekiama sustabdyti nelegalią imigraciją į Europą, praneša „EUobserver“.

„Bendradarbiavimas su kitomis ES valstybėmis šiuo metu yra sėkmingas. Dabar planuojame statyti užtvarus ir taip kovoti su nelegalia migracija“, - duodamas interviu Atėnų naujienų agentūrai penktadienį (gruodžio 31 d.) sakė buvęs Europos Sąjungos komisaras, dabar už imigracijos klausimus atsakingas Graikijos ministras Christos Papoutsis.

„Graikijos visuomenė nelegalių imigrantų atžvilgiu pasiekė ribas“, - pridūrė jis. „Esame visiškai apsisprendę šiuo klausimu. Be to, norime suduoti lemiamą smūgį migrantų kontrabandai ir prekeiviams žmonėmis bei pastarųjų geresnio gyvenimo viltimis“.

Planuojamą užtvarų konstrukciją C.Papoutsis lygina su 1050 km JAV-Meksikos betonine siena, besidriekiančia per Arizonos, Kalifornijos, Naujosios Meksikos ir Teksaso valstijų ribas pasienyje su Meksika.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA