Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Genetiški modifikuoti produktai numarins ar išmaitins žmoniją? Kviečiame diskutuoti

Genetiški modifikuoti produktai numarins ar išmaitins žmoniją? Kviečiame diskutuoti

Šiuo metu metu visuomenė visoje Europoje vis labiau nerimsta dėl produktų, kurių sudėtyje yra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO). Svarstoma, ar genetiškai modifikuotus produktus vartoti yra saugu, ar jie padės išspręsti maisto stygiaus problemą. Vieni į juos žiūri skeptiškai ir pesimistiškai, kiti skatina GMO plėtrą kaip būtiną biotechnologijų ir inovacijų skvarbą mūsų gyvenime.

Lapkričio 10 d. (trečiadienį) 18 val. bare „Woo“ (Vilniaus g. 22, Vilnius) kolektyvinis tinklaraštis Euroblogas.lt organizuoja antrą neformalią „Euroblogas GYVAI“ diskusiją, kurios tema „Genetiškai modifikuoti produktai pamaitins ar numarins žmoniją?“. Diskusijos metu skirtingas pozicijas pareikš psichologas, LR Seimo narys dr. Gediminas Navaitis ir Vytauto Didžiojo universiteto Gamtos mokslų fakulteto dekanas prof. dr. Algimantas Paulauskas. Kalbėsime apie tai, kokią įtaką GMO daro mūsų kasdieniam gyvenimui, ar mes pakankamai apie juos žinome, kokios grėsmės kyla ir kokios galimybės atsiveria įsileidus GMO į maisto produktų gamybą.

Euroblogas.lt – tai kolektyvinis tinklaraštis, kuriame skirtingų pomėgių ir įvairią gyvenimo patirtį turintys autoriai dalijasi savo mintimis ir įžvalgomis apie Lietuvą Europos Sąjungoje, Europoje vykstančius politinius, ekonominius, kultūrinius ir socialinius procesus. Tinklaraščio iniciatorius – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA