Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Kamščiai Belgijoje

Europos miestai, labiausiai varginami kamščių

Paaiškėjo, kurie Europos miestai yra labiausiai apkrauti. Atitinkami duomenys buvo surinkti naudojant programinę įrangą „Inrix“. Mokslininkų teigimu, Briuselyje vairuotojas kamščiuose praleidžia vidutiniškai 85,4 val. per metus, o Antverpene – 76,7 val.

Kaip praneša trakt72.ru, trečioje vietoje atsidūrė Didžiosios Britanijos sostinė Londonas. Į labiausiai apkrautų Europos miestų sąrašą taip pat pateko Paryžius, Milanas ir Belgijos miestai Gentas ir Šarlerua.

Kaip pastebi ekspertai, Belgijos gyventojai praleidžia kamščiuose daugiau laiko, nei kiti – vidutiniškai 59,7 val. per metus. Tai susiję su dideliu tranzitinio krovininio transporto kiekiu, nukreiptu į didžiausią Europos uostą – Roterdamą.

Tiesa, verta paminėti, kad sudarydami reitingą ekspertai rėmėsi išskirtinai tik „Inrix“ platformos surinktais duomenimis. Rusijoje ši informacijos apie kelių apkrovą tiekimo sistema pradėta naudoti tik 2012 m. pabaigoje, todėl Maskva reitingo sudaryme nedalyvavo.

Taip pat įdomu, kad 2012 m. pabaigoje didžiausią apkrovą turinčių miestų reitingą pateikė navigacinių sistemų gamintoja „TomTom“, kurio rezultatai skyrėsi nuo pateiktų „Inrix“: didžiausius kamščius turinčiais miestais buvo įvardinti Stambulas, Varšuva ir Marselis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA