Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Europoje laukiama oro susisiekimo trikdžių

Europoje laukiama oro susisiekimo trikdžių

Sausio 29 – 30 dienomis Europoje gali būti atidėti ar atšaukti lėktuvų skrydžiai dėl streikuojančių aviadispečerių keliose Europos valstybėse. Rimčiausių trikdžių laukiama Prancūzijoje ir Portugalijoje.

Dėl sausio 29 – 30 dienomis vykstančių aviadispečerių streikų keliose Europos valstybėse gali sutrikti oro susisiekimas. Kaip praneša DW, ši informacija sausio 28 d. buvo paskelbta Europos oro susisiekimo saugumo organizacijos „Eurocontrol“ internetinėje svetainėje.

Streikuojantys darbuotojai streikuoja dėl Europos Sąjungos (ES) ketinimų liberalizuoti oro erdvės kontroliavimą. Vokietijos aviadispečeriai šiame streike nedalyvauja, tačiau oro linijos įspėja, jog dėl šių streikų gali būti atidėti arba atšaukti skrydžiai į Vokietiją bei skrydžiai iš Vokietijos per Prancūzijos oro erdvę.

Skrydžių bendrovė „Lufthansa“ jau atšaukė pirmuosius skrydžius. „Air Berlin“ įspėjo dėl daugiavalandinio skrydžių į Italiją, Ispaniją ir Portugaliją per Prancūzijos teritoriją atidėjimo. Keleiviams rekomenduojama situaciją stebėti internetu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA