Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Europe Direct ieško Europos direktoriaus

Europe Direct ieško Europos direktoriaus

Iki balandžio 15 d. dienos Lietuvoje vyks Europos direktoriaus rinkimų akcija, kurios tikslas - rasti žmogų, sugebėsiantį reprezentuoti tautos poreikius ir siūlymus Europai. Išrinktasis direktorius savo pavyzdžiu turėtų parodyti, kad Europa yra arčiau nei manome ir kad dalyvauti jos gyvenime visi galime pačiais įvairiausiais būdais.

Šie unikalūs rinkimai organizuojami atsižvelgiant į Europos Sąjungoje vykstančius valdymo pokyčius įsigaliojus naujajai Lisabonos sutarčiai. Akcija siekiama iliustruoti ES piliečiams suteikiamas galias inicijuoti bendrųjų Europos Sąjungos teisės aktų priėmimą, parodyti naujų pareigybių, stiprinančių Europos vaidmenį pasaulinėje arenoje, naudą.

Simbolinę Europos direktoriaus pareigybę gegužės 3-9 d. užimsiančiam Lietuvos piliečiui bus sudarytos galimybės kreiptis į tautą ir į ES valdymo institucijas.

Europos direktorių numatoma savaitei įdarbinti viename iš devynių Europos informacijos centrų - "Europe Direct" Lietuvoje, priklausomai nuo to, iš kurio regiono bus kilęs naujasis pareigūnas.

Lietuvos Europos informacijos centrai - "Europe Direct" priklauso 484 informacijos centrų tinklui, veikiančiam 27 ES šalyse.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA