Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (51)
Vladimiras Putinas

ES vadovų vakarienė su V. Putinu atšaukta

Kaip praneša Briuselyje dirbantys diplomatai, sausio mėn. pabaigoje įvyksiantis Europos Sąjungos (ES) ir Rusijos viršūnių susitikimas bus trumpesnis – ES vadovų vakarienė su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu atšaukta.

Besitęsiančios trinties fone sausio mėn. pabaigoje įvyksiantis ES ir Rusijos viršūnių susitikimas bus trumpesnis nei buvo planuota. Kaip rašo DW, atšaukta ES vadovų ir V. Putino vakarienė.

Be to, sausio 28 d. suplanuotas susitikimas vyks tik keletą valandų. Viršūnių susitikimo programos sutrumpinimas, kaip teigia diplomatai, suteiks galimybę skirti daugiau laiko dalyvių bendravimui.

Sausio 14 d. nuolatinės Rusijos atstovybės ES atstovas spaudai Kirilas Ivanovas pranešė, kad, abiejų pusių sutarimu, 32-asis ES ir Rusijos viršūnių susitikimas vyks šiek tiek dinamiškiau, o dalyvių bus mažiau nei įprasta. „Šių pakeitimų iniciatorė ES, buvo pasiūlytas toks variantas, su juo sutiko Rusijos pusė, atsižvelgiant į tai, kad viršūnių susitikimas vyks ES teritorijoje“, - patikino K. Ivanovas. Nepaisant pakeitimų, visi esminiai klausimai, susiję su dvišaliais santykiais, bus sprendžiami, o aktualios tarptautinės problemos bus aptartos Rusijos ir ES vadovų lygmeniu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA