Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
ES teisme JAV bendrovė pralaimėjo bylą dėl „Budweiser“ prekės ženklo

ES teisme JAV bendrovė pralaimėjo bylą dėl „Budweiser“ prekės ženklo

Europos Teisingumo teismas teigia, kad „Anheuser-Busch“ negali naudoti savo alaus pavadinimo, kaip prekės ženklo, praneša europeanvoice.com. Ketvirtadienį Europos teisingumo teismas (ETT) atmetė Amerikos gėrimų bendrovės „Anheuser-Busch“ prašymą naudoti vienos iš geriausiai žinomų šios bendrovės alaus rūšių pavadinimą „Budweiser“, kaip prekės ženklą.

Teismo sprendimas reiškia, kad Čekijos alaus darykla „Budějovický Budvar“ galės toliau naudoti pavadinimą „Budweiser“ savo alaus „Budvar“ etiketėse ir reklaminėje medžiagoje.

Teisėjų taryba teisme sakė, kad „Anheuser-Busch“ prašymas naudoti „Budweiser“, kaip ES prekės ženklą, yra neteisėtas, kadangi „Budějovický Budvar“ jau užregistravo jį kaip „tarptautinį žodinį prekės ženklą“, tai kitos rūšies intelektinės nuosavybės apsauga.

Teismas teigia, kad šis žodinis ženklas yra teisėtas keliose ES valstybėse narėse, konkrečiai Vokietijoje ir Italijoje. Jų teigimu, tai rodo, kad „Budějovický Budvar“ turi teisę naudoti šį pavadinimą, todėl „Anheuser-Busch“ prašymas yra neteisėtas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA