Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
ES pinigai - šunų savijautą gerinančiam centrui

ES pinigai - šunų savijautą gerinančiam centrui

Nagrinėjant ES fondų lėšų skirstymą, atrandama vis daugiau atvejų, kai ES pinigai buvo skirti neegzistuojantiems objektams ar neįgyvendintiems projektams, skelbia britų „The Telegraph“.

Pavyzdžiui, finansavimas iš ES Kaimo plėtros fondo buvo skirtas Vengrijos šunų hidroterapijos centrui, turinčiam „gerinti šunų savijautą“. Administraciniai pastatai buvo pastatyti, tačiau tušti biurai jau užžėlė žole, o lėšas gavusi kompanija vėl pretenduoja į ES finansavimą naujiems projektams. Vengrijos valdžia tik dabar pradėjo tirti šios kompanijos veiklą.

Tirolio ūkininkai iš to paties fondo gavo 14 tūkst. svarų sterlingų, skirtų „stiprinti ūkininkų emocinį ryšį su kraštovaizdžiu, kuriame jie dirba“.
Visuotinio taupymo metu 4,5 mln. svarų skirti papildomiems limuzinams europarlamentarams, kai šie posėdžiauja Prancūzijoje, nors Belgijoje ir taip išlaikomas didžiulis autoūkis.

Už 4,4 mln. svarų Liuksemburge atidarytas išimtinai ES pareigūnams skirtas kultūros klubas su restoranu, šokių ir vyno klubais.

Tyrimą atlikusios organizacijos „Open Europe“ direktorius Matsas Perssonas aiškino, kad buvo pasirinkti 50 ypač abejotinų projektų kartu su teigiamais finansavimo pavyzdžiais, siekiant parodyti, kaip galima būtų reformuoti ES paramos programas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA