Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (7)
Martinas Schulzas

EP pirmininkas: V. Putinas turi prisidėti prie krizės Ukrainoje sprendimo

Europos Parlamento (EP) pirmininko Martino Schulzo teigimu, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turi prisidėti prie tarpininkavimo misijos sprendžiant Ukrainos krizę, praneša "Deutsche Welle".

„Tikiuosi, kad V. Putinas suvokia, jog jei jis su visa atsakomybe neišnaudos savo įtakos, galiausiai liks tuo, kas davė sutikimą tolimesniam kraujo praliejimui“, - patikino M. Schulzas.

Savo ruožtu, Vokietijos parlamento Užsienio politikos pirmininkas Norbertas Rottgenas paminėjo Europos Sąjungos (ES) klaidas, vykdant politiką Ukrainos atžvilgiu.

„ES nesugebėjo išvystyti aiškios pozicijos ir veikti atvirai, neprovokuodama situacijos, tam, kad Rusija galėtų įsitikinti, jog iš jos nieko neketinama atimti“, - pareiškė Vokietijos Krikščionių demokratų sąjungos narys N. Rottgenas bei atkreipė dėmesį į Vokietijos, Prancūzijos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrų misijos reikšmingumą, ir pridūrė, kad ES palaiko tų, kas pasisako už europietiškąsias vertybes, galimybę savarankiškai apsispręsti, demokratiją ir laisvę, pusę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA