Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
EK sukūrė interneto tinklalapį, skirtą teikti pagalbą prekybos žmonėmis aukoms

EK sukūrė interneto tinklalapį, skirtą teikti pagalbą prekybos žmonėmis aukoms

Antradienį pradėjo veikti Vidaus reikalų komisarės Cecilios Malmström iniciatyva sukurtas tinklalapis, kuris skirtas aukoms ir visiems, norintiems daugiau sužinoti apie prekybą žmonėmis, skelbiama Parlamento naujienų portale.

Praėjusią savaitę Parlamentas oficialiai patvirtino EK pasiūlymą dėl prekybos žmonėmis direktyvos.

Interneto svetainėje apsilankę vartotojai galės rasti daug informacijos apie kiekvienos ES valstybės narės veiksmus remiant nukentėjusius nuo prekybos žmonėmis, taip pat susipažinti su konkrečios šalies teisės aktais, rengiamais planais bei tarptautiniu bendradarbiavimu.

„Kova su prekyba žmonėmis yra vienas svarbiausių mano prioritetų. Tikiuosi, kad šis tinklalapis atliks svarbų vaidmenį, nes juo siekiama informuoti visuomenę apie prekybą žmonėmis ir suteikti paramą šių žiaurių nusikaltimų aukoms. Parlamento sprendimas patvirtinti Komisijos pasiūlymą yra labai sveikintinas – dabar esame vienu žingsniu arčiau tikslo suderinti teisės aktus visoje ES“, - spaudos konferencijoje kalbėjo C.Malmström.

Kovo mėnesį Parlamentui pateikta Komisijos direktyva įpareigoja valstybes nares vykdyti prekybos žmonėmis prevenciją, bausti už prekybą žmonėmis atsakingus asmenis bei apsaugoti aukas.

Priėmus direktyvą, valstybės narės naująsias taisykles privalės pritaikyti per dvejus metus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA