Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (299)
Rinkimai
DELFI / Valdas Kopūstas / Rinkimai

E-balsavimas: kas, Jūsų manymu, turėtų patekti į Europos Parlamentą?

Gegužės 25 dieną rinksime vienuolika Europos Parlamento (EP) narių, kurie artimiausius penkerius metus atstovaus Lietuvą visos Europos Sąjungos (ES) akivaizdoje. Šiemet į EP nusitaikė 215 Lietuvos politikų iš dešimties skirtingų partijų.

MyEP skelbia balsavimą ir tikisi dar iki EP rinkimų dienos išsiaiškinti, kurie kandidatai turi daugiausiai šansų patekti į šią atsakingą ES instituciją.

Tereikia pasirinkti vieną iš dešimties partijų, kuri labiausiai atitinka jūsų politines pažiūras. Pažymėjus vieną partiją, prieš Jus atsiras visas šios partijos kandidatų sąrašas. Iš viso kandidatų sąrašo galite išsirinkti penkis politikus, kurie, jūsų manymu, turėtų patekti į EP. Būtent tokį kandidatų skaičių galima bus reitinguoti rinkimų biliutenyje per rinkimus gegužės 25 dieną. Atidavę savo balsą už vieną sąrašą, galite pasirinkti kitą partiją.

Skelbiame MyEP balsavimo startą ir tikimės aktyvaus skaitytojų dalyvavimo!

Viliamės, kad balsavimo rezultatai paskatins neapsisprendusius arba pasyvius Lietuvos piliečius gegužės 25 dieną visgi nueiti į Jums priskirtą rinkimų apylinkę ir atiduoti savo balsą už tuos, kurie jo verti! Nelikite abejingi ir balsuokite už savo mėgstamus politikus!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA