Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
„Dopingo“ pripumpuotoms Kinijos bendrovėms ES nuleis kraują

„Dopingo“ pripumpuotoms Kinijos bendrovėms ES nuleis kraują

Europos Komisija ketina išsiųsti oficialų įspėjimą Kinijai, kad yra pasirengusi telekomunikacijų įrangos gamintojoms „Huawei“ ir „ZTE Corp“ taikyti sankcijas dėl neteisėtų subsidijų, skelbia „Reuters“. Pranešama, kad Briuselis rimtai nusiteikęs priešintis tam, ką jis vadina valstybės parama.

„Mes norime išsiųsti įspėjimą kinams, ketinimų protokolą, kad jeigu jie nekeis savo praktikos, bus apmokestinti“, - sakė su tuo susijęs asmuo ir pridūrė, kad Europos Sąjungos prekybos komisaras Karelis De Guchtas sulaukė visiško Europos Komisijos prezidento Jose Manuel Barroso palaikymo.

Šis sprendimas įrodo, kad Europos Sąjunga didina pastangas imantis atsargumo priemonių prieš tai, ką Briuselis vadina Kinijos – antro pagal dydį ES prekybos partnerio – dempingu. Nuo birželio mėnesio Europos Komisija taip pat apmokestins milijardus dolerių siekiančiais muito mokesčiais saulės kolektorius iš Kinijos. Tai „Reuters“ pranešė ES pareigūnai.

Dar mažiau nei prieš dešimtmetį „Huawei“ buvo mažai žinoma telekomunikacijų bendrovė, tačiau šiandien kartu su kiek mažesne savo konkurente „ZTE“ užima beveik ketvirtadalį Europos rinkos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA