Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Dmitrijus Medvedevas

D.Medvedevas „Twitteryje“ susirašinėjo su ES prezidentu

Prieš vakar Briuselyje prasidėjusį Rusijos-ES susitikimą Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas apsikeitė širdingomis „Twitter“ žinutėmis su Europos Tarybos pirmininku Hermanu van Rompuy, praneša naujienų agentūra „RIA Novosti“.

„Esu pakeliui į ES-Rusijos susitikimą Briuselyje, o mane priimsiantis Hermanas van Rompuy neseniai prisijungė prie „Twitter“. Sveikinu prisijungus“, rašė D. Medvedevas.

H. Van Rompuy sureagavo greitai, sakydamas: „Ačiū, laukiu, kol šiandien galėsiu Jus pasveikinti Briuselyje, atvykusį į ES-Rusijos susitikimą“.

26-ojo Rusijos ir ES susitikimo, prasidėjusio vakar popiet, metu didžiausias dėmesys bus skirtas deryboms dėl vizų į ES valstybes panaikinimo, Rusijos prisijungimo prie Pasaulio prekybos organizacijos bei išėjimo iš pasaulinės finansinės krizės strategijų.

D. Medvedevas teigia pats rašantis visus savo „Twitter“ paskyros įrašus. „MedvedevRussia“ paskyros tekstuose jis rašo kasdienišku tonu, o oficialūs pareiškimai apie prezidento veiksmus publikuojami „KremlinRussia“ tinklaraštyje, pradėtame pildyti lapkričio pabaigoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA