Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Dmitrijus Medvedevas

D.Medvedevas laukia, kad ES kuo greičiau panaikintų vizų režimą su Rusija

Maskva laukia "adekvataus Europos Sąjungos supratimo", kad kuo greičiau būtų abipusiškai panaikintas vizų režimas, pareiškė Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas.

"Svarbiausia problema, kuri lieka (tarp Rusijos ir ES) artimiausiais metais ir dėl kurios mes laukiame adekvataus Europos Sąjungos supratimo, - tai vizų santykių problema", - pareiškė D.Medvedevas spaudos konferencijoje trečiadienį Maskvoje po derybų su Slovėnijos prezidentu Danilo Turku.

"Atsižvelgdami į pasiektą bendradarbiavimo lygį mes turime teisę tikėtis, jog mūsų kolegos Europoje dės visas būtinas pastangas, kad galėtume bendrauti be vizų", - pažymėjo Rusijos prezidentas.

D.Medvedevas pabrėžė, kad ir Rusijos piliečiai, bendraudami su juo, labai dažnai klausia, "kada atitinkamą sprendimą priims Europos Sąjunga".

Prezidentas taip pat padėkojo kolegai Slovėnijoje už "gerai apgalvotą požiūrį" į" Rusijos siūlymą pasirašyti naują Europos saugumo sutartį.

"Mes abu teisininkai, mes suprantame visuotiniai priimtų tarptautinės teisės normų taikymo tarptautiniuose santykiuose vertingumą. Todėl norėčiau, kad šis siūlymas būtų toliau plėtojamas ir svarstomas Europos žemyne", - sakė jis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA