Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Algirdas Šemeta

A.Šemeta – prie Europos Komisijos vairo

Aukščiausią postą Briuselyje užimantis Lietuvos pilietis – Europos Komisijos narys Algirdas Šemeta – 2011-uosius pradėjo neatitrūkęs nuo darbo, rašo „Lietuvos rytas“. Kol A.Šemetos kolegos šventė, už mokesčių ir muitų sąjungą, auditą ir kovą su sukčiavimu atsakingas eurokomisaras nuo gruodžio 27 dienos iki sausio 3-iosios ryto savo rankose laikė visas Europos Komisijos vadžias.

Iškilus būtinybei jis buvo pasirengęs priimti skubius sprendimus.

„Taip nebūna, kad Europos Komisijoje neliktų nė vieno dirbančio nario. Visada turi būti žmogus, kuris galėtų priimti sprendimus. Todėl ir per didžiąsias šventes Briuselyje pasilieka vienas EK narių. Šįkart juo buvau aš“. – pasakoja A. Šemeta.

„Kiekvienas gauname švenčių sąrašą ir išsakome savo pageidavimus, kada galėtume budėti. Atsakingas EK narys Briuselyje turi likti per Kalėdas, Velykas ir kitas didžiąsias šventes. Pasirinkau budėti per Naujuosius metus, nes per Kalėdas norėjau važiuoti į Lietuvą. Bet dėl prastų oro sąlygų nekilo lėktuvai, ir su žmona negalėjome išskristi. Todėl buvome priversti likti Briuselyje“, – tvirtino A. Šemeta.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA