Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Angela Merkel

A.Saudargas: Vokietijai „ant sąžinės“ guli dujotiekis „Nord Stream“

Lietuvoje išrinktas europarlamentaras Algirdas Saudargas konferencijoje su MyEP.lt skaitytojais teigė tikįs, kad Vokietijai dujotiekis su Rusija „Nord Stream“ „guli ant sąžinės“. Berlynas dažnai kritikuojamas dėl to, kad pamynė ES vienybę energetikoje susitardama su Rusija dėl dujų vamzdžio tiesiai į Vokietiją, kuomet ES bando sumažinti priklausomybę nuo Maskvos.

„Mums labai svarbi energetinio nepriklausomumo tema. Vokietijai matyt kažkiek "ant sąžinės" guli „Nord Stream“. Tai tikiuosi, kad Vokietija rems, jog ES padėtų finansiškai Lietuvai įsijungti į Europos energetinius tinklus“, - konferencijoje sakė A.Saudargas.

„Vokiečiai labai pragmatiškai žvelgia į savo ekonominius santykius su Rusija. Žinoma, jie jaučiasi šiek tiek nepatogiai, kai tie jų santykiai pažeidžia kitų šalių interesus. Išnaudojau šitą siekdamas aukščiausių pareigūnų, tarp kurių daug vokiečių, paramos Lietuvos interesams energetikos srityje', - pridūrė europarlamentaras.

Konferencijoje EP narys taip pat teigė, kad romus reikia integruoti ir kad EP nario aktyvumas - "nematomas ir neišmatuojamas".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA