Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (19)
Apklausa parodė, kiek britų mielai išstotų iš ES

Apklausa parodė, kiek britų mielai išstotų iš ES

Sausio 19 d. paskelbtos viešosios nuomonės apklausos duomenimis, 52 proc. vyresnių nei 18 metų britų balsuotų už tai, kad Jungtinė Karalystė (JK) rytoj išstotų iš Europos Sąjungos (ES).

Tokią nuomonę išreiškiančių britų skaičius šiek tiek padidėjo, lyginant su 2013 m. lapkričio mėn. atliktos apklausos duomenimis, kai tokią nuomonę išreiškė 50 proc. pilnamečių JK gyventojų.

Kaip rašo www.euractiv.com, „Comres“ įmonės atlikta apklausa taip pat parodė, kad Didžiosios Britanijos Nepriklausomybės partijos (UKIP) euroskeptiška ir prieš emigraciją nukreipta politika išlieka populiari, nepaisant to, kad JK ministras pirmininkas Davidas Cameronas jau pareiškė savo nuomonę abiem šiais klausimais.

Viešosios nuomonės apklausoje dalyvavę britai pavadino UKIP mėgstamiausia politine partija, o tai kelia pavojų D. Cameronui prieš artėjančius Europos Parlamento (EP) rinkimus.

Nors UKIP neturi vietų Britanijos parlamente, šios partijos populiarumas kelia problemų D. Cameronui, nes gali iš jo vadovaujamos Konservatorių partijos atimti dalį balsų per 2015 m. įvyksiančius nacionalinius rinkimus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA