Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (4)
Vitalijus Klyčko

A. Merkel Berlyne susitinka su V. Klyčko

Vasario 17 d. Berlyne įvyks Vokietijos kanclerės Angelos Merkel ir Ukrainos opozicijos lyderių Vitalijaus Klyčko ir Arsenijaus Jaceniuko susitikimas.

Kaip praneša Vokietijos dienraštis „Bild“, tai pirmas kartas, kai A. Merkel tiesiogiai įsikiša į nuo praėjusių metų Ukrainoje vykstantį konfliktą.

Praėjusios savaitės pabaigoje Maskvoje lankėsi Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas Walteris Steinmeieris. Susitikimo metu taip pat buvo aptarti įvykiai Ukrainoje. Anksčiau F. W. Steinmeieris yra sakęs, kad neatmeta galimybės taikyti sankcijas Ukrainos valdžiai.

Buvęs Vokietijos užsienio reikalų ministras Guido Westerwelle buvo asmeniškai atvykęs į Ukrainos Maidano aikštę. Dėl to jis sulaukė aršios Rusijos kritikos.

„V. Klyčko apsilankymas rodo, kad Vokietijos vyriausybė aktyviai tarpininkauja sprendžiant šį konfliktą. Šiuo metu būtina išnaudoti visas galimybes tam, kad Ukraina eitų teisinės valstybės keliu“, - taip žinią apie Ukrainos opozicijos vadovų kelionę į Berlyną komentavo Europos Parlamento (EP) Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Elmaras Brokas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA