Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
38 institucijos kviečia į svečius

38 institucijos kviečia į svečius

38 viešojo sektoriaus institucijos Vilniuje ir viena Klaipėdoje balandžio 22 d. visus Lietuvos žmones kviečia į svečius - atvėrusios duris lankytojams jos supažindins su savo darbo specifika ir kasdienybe iš arti. Norintys galės pamatyti, kur dirba Seimo nariai, Ministras Pirmininkas, pasisvečiuoti užsienio šalių ambasadose, ministerijose, Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje bei daugelyje kitų organizacijų. Ekskursijų metu lankytojai bus supažindinami su institucijų, kuriose svečiuojasi, veiklos specifika, darbo metodais, galės užduoti įvairius dominančius klausimus institucijų atstovams.

Pagrindinis šios iniciatyvos atviri Europos namai organizatoriai - Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Europos Parlamento informacijos biuras. Atviruose Europos namuose šiais metais akcentuojama kovos su skurdu ir socialine atskirtimi tema, sakoma pranešime. 

„Pabrėžiama, kad visi galime prisidėti prie atviros visuomenės, kur savo vietą galėtų rasti kiekvienas pilietis nepriklausomai nuo materialinės ar socialinės padėties, kūrimo", - sako Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje atstovas spaudai Giedrius Sudikas.

Norintieji apsilankyti atviruose Europos namuose turi registruotis iš anksto iki balandžio 15 d. Registruotis gali tiek pavieniai asmenys, tiek grupės. Pilnamečiai ekskursijų dalyviai privalo atsinešti galiojantį asmens dokumentą.

Daugiau informacijos - Europos Komisijos atstovybės tinklalapyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
MYEP.LT FACEBOOK
MyEP.LT TWITTER
REKLAMA